Korteriühistu kompleksne renoveerimine

Landcapital OÜ on spetsialiseerunud korterelamutele renoveerimise terviklahenduse pakkumisele peatöövõtu korras. Üldjuhul hõlmab korterelamu kompleksne renoveerimine KredEx-i tingimustele vastalt:

 1. Hoone välispiirete soojustamine ja viimistlemine.
  Välispiirete puhul räägime fassaadi-, katuse-, sokli- ja vundamendi soojustamisest. Siinkohal on oluline ka avatäidete (akende ja uste) vahetamine vastavalt projektis ettenähtud nõuetele ja korras.
 2. Küttesüsteemi rekonstrueerimine.
  Üldjuhul pakutav lahendus põhineb 2-toru süsteemile, mille puhul on igal korteril termostaatventiilidega võimalik reguleerida oma küttetarbimist. Sellega ühtlustub elamu sisetemperatuur ja luuakse tingimused korteripõhiseks energia- ning küttearvete säästuks.
 3. Ventilatsioonisüsteemide renoveerimine.
  Selle käigus paraneb korterelamu sisekliima ning õhu kvaliteet. Kaasajal enimkasutust leidev on soojustagastav ventilatsioonisüsteem. Soojustagastusega lokaalsed ventilatsioonilahendused tagavad kortermajas tervisliku ja energiasäästliku sisekliima ja samuti küttekulude kokkuhoiu.
 4. Vee- ja kanalisatsiooni renoveerimine.
  Üldjuhul rekonstrueerimisega saavutatav küttekulude kokkuhoid võimaldab pikema perioodi jooksul katta ühistul rekonstrueerimiseks tehtud investeeringud. Renoveeritud elamu saavutab tulemuse, kus igakuine korteripõhine energiasääst katab laenukoormuse. See tähendab, et laenu võttes elanikel igakuine kommunaalarvete summa kütteperioodil ei suurene.
Tutvu objektidega

Objekti aadress *

Teie nimi *

E-post *

Telefon

Failid
Saate valida mitu faili, maksimaalne lubatud maht 50MB

Lühikirjeldus / lisainfo

Deniss Tammert+372 55581820
denis@landcapital.ee
Igor Šerman+372 55660267
igor@landcapital.ee